| Fabrikant Onderdeelnummer | MPS650 |
|---|---|
| Fabrikant | Central Semiconductor Corp |
| product categorie | Transistors - Bipolar (BJT) - Single |
| beschikbare kwaliteit | 123770 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | TRANS NPN 40V 2A TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | MPS650.pdf |
| Onderdeel nummer | MPS650 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Transistor Type | NPN |
| Stroom - Collector (Ic) (Max) | 2A |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 40V |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 200mA, 2A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 75 @ 1A, 2V |
| Vermogen - Max | 625mW |
| Frequentie - Overgang | 75MHz |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Apparaatpakket leverancier | TO-92 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | MPS650 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor MPS650, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen MPS650, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen MPS650, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Central Semiconductor Corp alle reeksen Transistors - Bipolar (BJT) - Single componenten. U kunt ook andere delen kopen van Central Semiconductor Corp en Transistors - Bipolar (BJT) - Single van ons. Zoals 1.5CE100CA BK, 1.5CE10CA BK, 1.5CE110CA BK, 1.5CE11CA BK, 1.5CE120CA BK, 1.5CE12CA BK, 1.5CE130CA BK, 1.5CE13CA BK, 1.5CE150CA BK, 1.5CE15CA BK FZT755TA, 2SD1816S-TL-H, 2SC4135S-TL-E, 2SD1803S-TL-E, 2SB1204T-TL-E, KSP44BU, CXT3906 TR, PHD13003C,126, PHD13003C,412, 2SA1552T-TL-E.
Kopen Central Semiconductor Corp MPS650 bij ons, bespaar tijd en geld.