| Fabrikant Onderdeelnummer | NP06DB220M |
|---|---|
| Fabrikant | Taiyo Yuden |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 9570 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 22UH 1.1A 170 MOHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | NP06DB220M.pdf |
| Onderdeel nummer | NP06DB220M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 22µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 1.1A |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 170 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | 13MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | NP06DB220M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor NP06DB220M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen NP06DB220M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen NP06DB220M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Taiyo Yuden alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Taiyo Yuden en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals TMK063CK1R5CP-F, TMK063CK1R5DP-F, TMK105B7562KV-F, TMK105B7682KV-F, UMK105CG151KV-F, TMK105CG181KW-F, UMK105CG221KV-F, TMK105CH101JV-F, UMK105CH151JV-F, UMK105CH151KV-F CDRH105RNP-100NC, DR127-102-R, IHLP3232DZER1R0M11, VLF10045T-6R8N5R1, VLF10040T-150M3R1, IHLP3232DZERR33M01, VLF10045T-330M2R3, VLF10040T-680M1R4, VLF10045T-680M1R6, SRP1040-5R6M.
Kopen Taiyo Yuden NP06DB220M bij ons, bespaar tijd en geld.