| Fabrikant Onderdeelnummer | NP06DB331M |
|---|---|
| Fabrikant | Taiyo Yuden |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 39080 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 330UH 320MA 2.3 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | NP06DB331M.pdf |
| Onderdeel nummer | NP06DB331M |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 320mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 2.3 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | 4.4MHz |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.126" (3.20mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | NP06DB331M |
QY Componenten hebben de beste prijs voor NP06DB331M, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen NP06DB331M, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen NP06DB331M, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Taiyo Yuden alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Taiyo Yuden en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals EVK105CH0R4BW-F, EVK105CH0R5BW-F, EVK105CH0R6BW-F, EVK105CH0R7BW-F, EVK105CH0R8BW-F, EVK105CH0R9BW-F, EVK105CH1R1BW-F, EVK105CH1R2BW-F, EVK105CH1R3BW-F, EVK105CH1R5BW-F LQW15AN5N1C8ZD, LQW15AN5N4C8ZD, LQW15AN5N9C8ZD, LQW15AN4N2C8ZD, LQW15AN2N3C8ZD, LQW15AN1N3C8ZD, LQW15AN5N3C8ZD, LQW15AN6N1C8ZD, LQW15AN6N0C8ZD, LQW15AN2N6C8ZD.
Kopen Taiyo Yuden NP06DB331M bij ons, bespaar tijd en geld.