| Fabrikant Onderdeelnummer | OA680K |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 190350 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 68 OHM 1W 10% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OA680K.pdf |
| Onderdeel nummer | OA680K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 68 Ohms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.236" Dia x 0.591" L (6.00mm x 15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OA680K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OA680K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OA680K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OA680K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals FCSL32R025FER, FCSL32R030FER, FCSL32R050FER, LVT06R0030GER, LVT04R0150FER, LVT04R0200FER, FCSL32R003GER, FCSL32R005FER, LVT04R0030GER, LVT06R0020HER MBA02040C1180FCT00, MBA02040C1181FCT00, MBA02040C1182FCT00, MBA02040C1183FCT00, MBA02040C1203FCT00, MBA02040C1209FCT00, MBA02040C1210FCT00, MBA02040C1211FCT00, MBA02040C1212FCT00, MBA02040C1219FCT00.
Kopen Ohmite OA680K bij ons, bespaar tijd en geld.