| Fabrikant Onderdeelnummer | OARS1R050FLF |
|---|---|
| Fabrikant | TT Electronics/IRC |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 89050 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.05 OHM 1% 2W STRIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OARS1R050FLF.pdf |
| Onderdeel nummer | OARS1R050FLF |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Weerstand | 50 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 2W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±40ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 160°C |
| Pakket / koffer | Strip, C Bend |
| Apparaatpakket leverancier | Strip |
| Grootte / afmeting | 0.440" L x 0.125" W (11.18mm x 3.18mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.150" (3.81mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OARS1R050FLF |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OARS1R050FLF, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OARS1R050FLF, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OARS1R050FLF, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TT Electronics/IRC alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TT Electronics/IRC en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals HM66A-0318180MLF13, HM66A-0318220MLF13, HM66A-0318270MLF13, HM66A-0318330MLF13, HM66A-0318390MLF13, HM66A-0318470MLF13, HM66A-04201R0NLF13, HM66A-04201R2NLF13, HM66A-04202R2NLF13, HM66A-04203R3NLF13 AF0805FR-079M53L, AF0805FR-079M76L, AF1206FR-07100KL, AF1206FR-07100RL, AF1206FR-0710KL, AF1206FR-07115KL, AF1206FR-0711K8L, AF1206FR-07120KL, AF1206FR-07120RL, AF1206FR-07127KL.
Kopen TT Electronics/IRC OARS1R050FLF bij ons, bespaar tijd en geld.