| Fabrikant Onderdeelnummer | OD-666 |
|---|---|
| Fabrikant | Opto Diode Corp |
| product categorie | Infrarood, UV, zichtbare emitters |
| beschikbare kwaliteit | 146370 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | EMITTER IR 880NM 400MA TO-66 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD-666.pdf |
| Onderdeel nummer | OD-666 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Infrared (IR) |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 400mA |
| Stralende intensiteit (Ie) Min @ If | - |
| Golflengte | 880nm |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 9V |
| Kijk hoek | 120° |
| oriëntering | Top View |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 100°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-213AA, TO-66-2 |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD-666 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD-666, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD-666, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD-666, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Opto Diode Corp alle reeksen Infrarood, UV, zichtbare emitters componenten. U kunt ook andere delen kopen van Opto Diode Corp en Infrarood, UV, zichtbare emitters van ons. Zoals AXUV100AL, ODD-1W, ODD-5W, UVG100, ODD-12W, ODA-6W-500M, ODA-6WB-100M, ODD-1B, ODD-3W-2, ODA-6WB-500M 15435385AA350, 15435385A9050, TSTA7100, TSTS7300, TSTS7500, ELM-4001, ELM-4002, ELM-4003, EAUVA35352EF8, 15435394AA350.
Kopen Opto Diode Corp OD-666 bij ons, bespaar tijd en geld.