| Fabrikant Onderdeelnummer | OD474KE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 137660 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 470K OHM 10% 1/4W AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD474KE.pdf |
| Onderdeel nummer | OD474KE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 470 kOhms |
| Tolerantie | ±10% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD474KE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD474KE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD474KE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD474KE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals FSR01CE, FSR03CE, FSR02CE, RW1S0BAR025JT, RW1S0BAR033J, RW1S0BAR033JT, RW1S5CA1R00J, RW1S5CA1R00JT, RW2R0CB20R0J, RW2R0CBR010J RLR07C10R0GSB14, RLR07C1000GSB14, PWR221T-30-15R0J, RLR07C4701GSB14, RLR07C2200GSB14, RLR07C1003GSB14, RLR07C1001GSB14, RLR07C2001GSB14, RLR07C1003FSB14, RLR07C2001FSB14.
Kopen Ohmite OD474KE bij ons, bespaar tijd en geld.