| Fabrikant Onderdeelnummer | OD475J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 173680 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 4.7M OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD475J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD475J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 4.7 MOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD475J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD475J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD475J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD475J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MOX-400231007JE, SM108035005FE, SM204031006FE, SM108032005FE, SM108035003FE, B12J2K0E, B8J35RE, B12J5R0E, B12J7K5E, TBH25P5R60JE RSF50SJR-52-910K, RSF50SJR-52-910R, RSF50SJR-52-91K, RSF50SJR-52-91R, RSF50SJR-52-9K1, RNMF12FTD294K, RNMF12FTD1K21, RNMF12FTD1K24, RNMF12FTD1K33, RNMF12FTD1K50.
Kopen Ohmite OD475J bij ons, bespaar tijd en geld.