| Fabrikant Onderdeelnummer | OD101J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 111450 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 100 OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD101J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD101J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 100 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.000" (25.40mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD101J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD101J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD101J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD101J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals 13FPR010E, AP101 2K J, MOX-750231006FE, MOX-2-121007FE, CS3FR005E, MOX92025005FVE, MOX95021004FVE, WHA100FET, WNA100FET, WNB100FET FMP-50FTF52-9R31, FMP-50FTF52-9R53, FMP-50FTF52-9R76, KNP1WSJB-52-0R1, KNP1WSJB-52-0R11, KNP1WSJB-52-0R12, KNP1WSJB-52-0R13, KNP1WSJB-52-0R15, KNP1WSJB-52-0R16, KNP1WSJB-52-0R18.
Kopen Ohmite OD101J bij ons, bespaar tijd en geld.