| Fabrikant Onderdeelnummer | OD240J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 80430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 24 OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD240J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD240J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 24 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD240J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD240J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD240J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD240J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals B12J15RE, B12J25RE, B12J250E, B8J2K5E, B8J6K0E, B12J1K5E, TA810PW15R0JE, B8J300E, TA810PW10R0JE, TBH25PR040JE RNF18FTD634K, RNF18FTD64R9, RNF18FTD649R, RNF18FTD649K, RNF18FTD66R5, RNF18FTD665R, RNF18FTD665K, RNF18FTD68R1, RNF18FAD68K1, RNF18FTD681K.
Kopen Ohmite OD240J bij ons, bespaar tijd en geld.