| Fabrikant Onderdeelnummer | OD153J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 132080 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 15K OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD153J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD153J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 15 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD153J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD153J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD153J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD153J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals AP101 3K3 J, TCH35PR510JE, TP810PW20R0JE, 17FPR025E, 17FPR020E, 17FPR050E, MOX-1N-131007JE, MOX-2N-131505FE, MOX-2N-131007JE, TEH100MR075JE MFR-25FTF52-30K, MFR-25FTF52-30K1, MFR-25FTF52-30K9, MFR-25FTF52-30R, MFR-25FTF52-30R1, MFR-25FTF52-30R9, MFR-25FTF52-316K, MFR-25FTF52-316R, MFR-25FTF52-31K6, MFR-25FTF52-31R6.
Kopen Ohmite OD153J bij ons, bespaar tijd en geld.