| Fabrikant Onderdeelnummer | OD204J |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 192300 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 200K OHM 1/4W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OD204J.pdf |
| Onderdeel nummer | OD204J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 200 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Samenstelling | Carbon Composition |
| Kenmerken | Pulse Withstanding |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.098" Dia x 0.276" L (2.50mm x 7.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OD204J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OD204J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OD204J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OD204J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals ACPP0805 1K1 B, ACPP0805 1K3 B, ACPP0805 1K8 B, ACPP0805 20K B, ACPP0805 220R B, ACPP0805 24K B, ACPP0805 270R B, ACPP0805 27R B, ACPP0805 2K B, ACPP0805 2K4 B MFR100FTE52-1K47, MFR100FTE52-1K5, MFR100FTE52-1K54, MFR100FTE52-1K58, MFR100FTE52-1K6, MFR100FTE52-1K62, MFR100FTE52-1K65, MFR100FTE52-1K69, MFR100FTE52-1K74, MFR100FTE52-1K78.
Kopen Ohmite OD204J bij ons, bespaar tijd en geld.