| Fabrikant Onderdeelnummer | ODC5 |
|---|---|
| Fabrikant | Sensata-Crydom |
| product categorie | I / O-relaismodules - uitvoer |
| beschikbare kwaliteit | 92160 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DC OUTPUT MODULE 3A |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ODC5.pdf |
| Onderdeel nummer | ODC5 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | DC Output Module |
| Kleur | Red |
| Stijl | Standard |
| Voltage - Input | 5VDC |
| Stroom - Input | 18mA |
| Voltage - Uitgang | 3 ~ 60VDC |
| Huidige uitgang | 3A |
| Inschakeltijd | 0.10ms |
| Uitschakeltijd | 0.75ms |
| Kenmerken | Hold Down Screw |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ODC5 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ODC5, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ODC5, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ODC5, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Sensata-Crydom alle reeksen I / O-relaismodules - uitvoer componenten. U kunt ook andere delen kopen van Sensata-Crydom en I / O-relaismodules - uitvoer van ons. Zoals CTA16-1200CPT, CTA16-1200CW, CTA16-1200CWPT, CTA16-1200SW, CTA16-1200SWPT, CTA24-1200B, CTA24-1200BPT, CTA24-1200BWPT, CTA24-1200CW, CTA24-1200CWPT OAC5, G3TA-ODX02S DC24, DR-OAC, DRODC24, 70M-ODC15, 70M-IAC5A, 70M-ODC24, 70-IAC5, 70-ODC15, 70G-IAC24.
Kopen Sensata-Crydom ODC5 bij ons, bespaar tijd en geld.