| Fabrikant Onderdeelnummer | OP200GS |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 63810 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 500KHZ 16SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP200GS.pdf |
| Onderdeel nummer | OP200GS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 0.15 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 500kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 100pA |
| Voltage - Input Offset | 80µV |
| Huidige voorraad | 570µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | ±3 V ~ 18 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 16-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP200GS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP200GS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP200GS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP200GS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals AD7980BCPZ-RL7, AD7714ARZ-5REEL, AD7989-5BCPZ-R2, LTC2355IMSE-14#TRPBF, AD7983BCPZ-RL7, AD4011BCPZ-RL7, AD7357YRUZ-500RL7, LTC1416CG, AD7616BSTZ-RL, AD7663ASTZRL LMC6062IN/NOPB, TLE2142CP, LF398AN/NOPB, OPA189ID, LTC2050IS8#PBF, LMC6462BIN/NOPB, OPA2244PA, LT6004HMS8#PBF, LMP2234BMTE/NOPB, AD8276ARZ.
Kopen Analog Devices Inc. OP200GS bij ons, bespaar tijd en geld.