| Fabrikant Onderdeelnummer | OP297FS |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker |
| beschikbare kwaliteit | 177990 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC OPAMP GP 500KHZ 8SOIC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | OP297FS.pdf |
| Onderdeel nummer | OP297FS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Versterker Type | General Purpose |
| Aantal circuits | 2 |
| Uitgangstype | - |
| Slew Rate | 0.15 V/µs |
| Krijg bandbreedte product | 500kHz |
| -3db bandbreedte | - |
| Current - Input Bias | 35pA |
| Voltage - Input Offset | 50µV |
| Huidige voorraad | 525µA |
| Stroom - Uitgang / kanaal | - |
| Voltage - Supply, Single / Dual (±) | 4 V ~ 40 V, ±2 V ~ 20 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Apparaatpakket leverancier | 8-SOIC |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | OP297FS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor OP297FS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen OP297FS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen OP297FS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en Lineair - Versterkers - Instrumentatie, OP-versterkers, bufferversterker van ons. Zoals ADP3635ARHZ-RL, LT8672EMS#PBF, LT8672IMS#PBF, LTC1165CN8#PBF, LT8672HMS#PBF, LTC7000HMSE-1#PBF, LTC4441MPMSE#PBF, ADP3650JCPZ-RL, ADP3654ARDZ-RL, ADP3654ARDZ-R7 MCP6004-I/P, LM358M, MCP601-I/SN, LM358PE3, MCP601-I/P, LM258D, KA4558, LM321MF, MCP6404T-E/ST, LMC7101AYM5-TR.
Kopen Analog Devices Inc. OP297FS bij ons, bespaar tijd en geld.