| Fabrikant Onderdeelnummer | P2500SARP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 187820 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC LCAS SYM 230V 150A DO-214 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2500SARP.pdf |
| Onderdeel nummer | P2500SARP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 290V |
| Spanning - uit toestand | 230V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 45A |
| Huidige - Hold (Ih) | 120mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 35pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2500SARP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2500SARP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2500SARP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2500SARP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V47CH8T, V47CH8S, V39CH8T, V275LA20AP, V14E130P, V250LA20AP, V56ZA3P, V320LA20AP, V18ZA3P, V460LA10P P0300EAL, P1100EAL, P3100EALAP, P3100EALRP1, P3100EAL, P0720EALAP, P0720EALRP1, P0720EALRP2, P0720EAL, P0900EAL.
Kopen Littelfuse Inc. P2500SARP bij ons, bespaar tijd en geld.