| Fabrikant Onderdeelnummer | P2500SCMC |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 77850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC MC BI 230V 400A DO-214AA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2500SCMC.pdf |
| Onderdeel nummer | P2500SCMC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 290V |
| Spanning - uit toestand | 230V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 120mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 45pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2500SCMC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2500SCMC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2500SCMC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2500SCMC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals P2353ABLRP, P3203ABLRP, P3403ABLRP, P5103ABLRP, P1553ABL60, P1553UBLTP, P1803ABL60, P1803UBLTP, P2103ABL60, P2103UBLTP P0900SCLRP, P3100SCLRP, P2100SCLRP, P2300SCLRP, P2000SCLRP, P2500SCLRP, P1301SCLRP, P3002SBLRP, P0722SBLRP, P4202SBLRP.
Kopen Littelfuse Inc. P2500SCMC bij ons, bespaar tijd en geld.