| Fabrikant Onderdeelnummer | P2600SARP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 173540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 220V SURGE SUP SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P2600SARP.pdf |
| Onderdeel nummer | P2600SARP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 300V |
| Spanning - uit toestand | 220V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 45A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 35pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P2600SARP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P2600SARP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P2600SARP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P2600SARP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V242BB60, V202BB60, 87063-001, 87063-002, 87063-007, 87063-014, 87063-018, 87063-019, 87063-020, 87063-022 T10A140B, T10A140E, T10A180B, T10A180E, T10A060B, T10A060E, T10A120, TPA270RL, T10A062, T10A080E.
Kopen Littelfuse Inc. P2600SARP bij ons, bespaar tijd en geld.