| Fabrikant Onderdeelnummer | P3100EB |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 119530 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 275V 250A SURGE TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P3100EB.pdf |
| Onderdeel nummer | P3100EB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 350V |
| Spanning - uit toestand | 275V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 250A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 80A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 45pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P3100EB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P3100EB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P3100EB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P3100EB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V275LA40BPX2855, V20P275PL1B7, V20P150PL1B7, V180ZA20PX2855, V120ZA20PX2855, V120ZA20PX10, V120ZA20PX1347, V130LA20APX2855, V130LA20BPX2855, V27ZA60PX2855 P2300SCMCLRP, P2600SCMCLRP, P1800SCMCLRP, P0640SCMCLRP, P3500SCMCLRP, P0900SCMCLRP, P0641SCLRP, P1800SDLRP, P2300SDLRP, P0900SDLRP.
Kopen Littelfuse Inc. P3100EB bij ons, bespaar tijd en geld.