| Fabrikant Onderdeelnummer | P3406UALTP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 472114 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC SYM 4CHP 300V 150A MS013 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P3406UALTP.pdf |
| Onderdeel nummer | P3406UALTP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 400V |
| Spanning - uit toestand | 300V |
| Voltage - On State | 8V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 45A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 6 |
| Capaciteit | 20pF, 30pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 6-SMD, Gull Wing |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P3406UALTP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P3406UALTP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P3406UALTP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P3406UALTP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals P3104UCMCTP, P3104UCTP, P3203AA60, P3203AARP, P3203AB60, P3203AB60TP, P3203ABRP, P3203AC60, P3203ACRP, P3203UATP P3203ABL, P3203ACL, SMP30-270, TISP4025H1BJR-S, TISP4220H3BJR-S, TPI8011NRL, P3203AAL, P1900MEL, TISP4P035L1NR-S, TISP4G024L1WR-S.
Kopen Littelfuse Inc. P3406UALTP bij ons, bespaar tijd en geld.