| Fabrikant Onderdeelnummer | P3500ECMCL |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 44700 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC MC BI 320V 400A TO-92 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P3500ECMCL.pdf |
| Onderdeel nummer | P3500ECMCL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 400V |
| Spanning - uit toestand | 320V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 1 |
| Capaciteit | 40pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P3500ECMCL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P3500ECMCL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P3500ECMCL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P3500ECMCL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V1000LA160CPX10, V1000LC160CP, V1000LC160CPX10, V1000LC160BP, V1000LU160BPXL3B, V18AUMLA2220T, V18AUMLA2220A, V25S750PX1347, TMOV25SP115E, TMOV25SP130M T10A270B, T10A270E, T10A068, T10A100, T10A130, T10A180, T10A200, T10A220, P1100GALRP, P1300GALRP.
Kopen Littelfuse Inc. P3500ECMCL bij ons, bespaar tijd en geld.