| Fabrikant Onderdeelnummer | P4802ABRP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 78400 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 2CH 220/440V 250A TO220 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P4802ABRP.pdf |
| Onderdeel nummer | P4802ABRP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 300V, 600V |
| Spanning - uit toestand | 220V, 440V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 250A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 80A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 2 |
| Capaciteit | 50pF, 85pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 No Tab |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P4802ABRP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P4802ABRP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P4802ABRP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P4802ABRP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals P2300ZC, P2304UARP, P2304UBRP, P2304UCRP, P2353AA, P2353AC, P2353ACMC, P2353UARP, P2353UBRP, P2353ZA T10A110B, T10A110E, T10A140B, T10A140E, T10A180B, T10A180E, T10A060B, T10A060E, T10A120, TPA270RL.
Kopen Littelfuse Inc. P4802ABRP bij ons, bespaar tijd en geld.