| Fabrikant Onderdeelnummer | P4802ACMC |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 81460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDAC MC 2CH 220/440V 400A TO220 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P4802ACMC.pdf |
| Onderdeel nummer | P4802ACMC |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 300V, 600V |
| Spanning - uit toestand | 220V, 440V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 2 |
| Capaciteit | 30pF, 45pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 No Tab |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P4802ACMC |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P4802ACMC, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P4802ACMC, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P4802ACMC, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V10P385AUTO, V10P420AUTO, V10P50AUTO, V10P60AUTO, V10P75AUTO, V10P95AUTO, V07P420PL2T, V07P420PL1T, V18ZU3PX2855, V510LU10PX2855 P3203ABL, P3203ACL, SMP30-270, TISP4025H1BJR-S, TISP4220H3BJR-S, TPI8011NRL, P3203AAL, P1900MEL, TISP4P035L1NR-S, TISP4G024L1WR-S.
Kopen Littelfuse Inc. P4802ACMC bij ons, bespaar tijd en geld.