| Fabrikant Onderdeelnummer | P4802ACMCL |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 134260 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR 2CHP 440V 400A TO220 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P4802ACMCL.pdf |
| Onderdeel nummer | P4802ACMCL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Voltage - Breakover | 300V, 600V |
| Spanning - uit toestand | 220V, 440V |
| Voltage - On State | 4V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 400A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 100A |
| Huidige - Hold (Ih) | 150mA |
| Aantal elementen | 2 |
| Capaciteit | 30pF, 45pF |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | TO-220-3 No Tab |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P4802ACMCL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P4802ACMCL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P4802ACMCL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P4802ACMCL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V14H460P, V14H300PL2B, V14H320PL2B, V14H385PL2B, V14H420PL2B, V14H440PL2B, V14H460PL2B, V14H510PL2B, V300LA20CPX10, V5.5MLN41206WH P2600FNLTP, P4800MEL, P3800FNLTP, P2300MEL, P3800MEL, SMP50-180, SMTPA200, TB1300L-13-F, TB1800L-13-F, TB2300L-13.
Kopen Littelfuse Inc. P4802ACMCL bij ons, bespaar tijd en geld.