| Fabrikant Onderdeelnummer | P6002SALP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | TVS - Thyristors |
| beschikbare kwaliteit | 29670 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SIDACTOR BI 550V 150A D0214AA |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | P6002SALP.pdf |
| Onderdeel nummer | P6002SALP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Voltage - Breakover | 700V |
| Spanning - uit toestand | 550V |
| Voltage - On State | 8V |
| Stroom - Piekpuls (8 / 20μs) | 150A |
| Stroom - Piekpuls (10 / 1000μs) | 45A |
| Huidige - Hold (Ih) | 120mA |
| Aantal elementen | 2 |
| Capaciteit | 20pF |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | DO-214AA, SMB |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | P6002SALP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor P6002SALP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen P6002SALP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen P6002SALP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen TVS - Thyristors componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en TVS - Thyristors van ons. Zoals V10H50PL2B, V10H60PL2B, V10H75PL2B, V10H95PL2B, V10P440AUTO, V10P460AUTO, V10P510AUTO, V10P550AUTO, V10P625AUTO, V14E23P SMTPA240, TISP4070M3BJR-S, TISP4300M3BJR-S, TISP4C350H3BJR-S, TPA270, SMP100LC-140, TB0640L-13-F, TISP4070J3BJR-S, P0640SBLRP, P0080EAL.
Kopen Littelfuse Inc. P6002SALP bij ons, bespaar tijd en geld.