| Fabrikant Onderdeelnummer | PHV-5R4V155-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 124710 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP 1.5F -10% +30% 5.4V T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PHV-5R4V155-R.pdf |
| Onderdeel nummer | PHV-5R4V155-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 1.5F |
| Tolerantie | -10%, +30% |
| Voltage - beoordeeld | 5.4V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 160 mOhm @ 100Hz |
| Levensduur @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| Beëindiging | PC Pins |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Lead Spacing | 0.465" (11.80mm) |
| Grootte / afmeting | 0.866" L x 0.681" W (22.00mm x 17.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 65°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PHV-5R4V155-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PHV-5R4V155-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PHV-5R4V155-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PHV-5R4V155-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren van ons. Zoals FRN-R-50ID, FRN-R-60ID, AAO32M40, AAO32M50, HAS-R-17-1/2, HVB-3/4, FL11K10, FL11K12, FL11K15, FL11K20 MAL222091009E3, JUWT1476MHD, SCCV60B107MRB, PM-5R0H305-R, PHB-5R0V155-R, PHB-5R0H155-R, MAL219691214E3, DHL-5R5D105T, TV1325-3R0156-R, PM-5R0V305-R.
Kopen Eaton PHV-5R4V155-R bij ons, bespaar tijd en geld.