| Fabrikant Onderdeelnummer | PL138-58QC-R |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| product categorie | Klok / Timing - Klokbuffers, stuurprogramma's |
| beschikbare kwaliteit | 90550 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC CLK BUFFER 3:4 266MHZ 16QFN |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL138-58QC-R.pdf |
| Onderdeel nummer | PL138-58QC-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Aantal circuits | 1 |
| Ratio - Input: Output | 3:4 |
| Differentieel - Ingang: uitgang | No/Yes |
| Invoer | LVCMOS, LVTTL |
| uitgang | LVPECL |
| Frequentie - Max | 266MHz |
| Voltage - Levering | 2.375 V ~ 3.63 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Apparaatpakket leverancier | 16-QFN (3.5x3) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL138-58QC-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL138-58QC-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL138-58QC-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL138-58QC-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microchip Technology alle reeksen Klok / Timing - Klokbuffers, stuurprogramma's componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microchip Technology en Klok / Timing - Klokbuffers, stuurprogramma's van ons. Zoals MIC2774H-29BM5-TR, MIC2774H-31BM5-TR, MIC2774H-44BM5-TR, MIC2774H-46BM5-TR, MIC2774L-17BM5-TR, MIC2774L-22BM5-TR, MIC2774L-23BM5-TR, MIC2774L-25BM5-TR, MIC2774L-26BM5-TR, MIC2774L-28BM5-TR 8312AYILF, 85104AGILF, 8545BGLF, HMC987LP5E, 8516FYLF, 854S006AGILF, 87004BGI-03LF, HMC744LC3, 74FCT3807APYG8, LMV112SD/NOPB.
Kopen Microchip Technology PL138-58QC-R bij ons, bespaar tijd en geld.