| Fabrikant Onderdeelnummer | PL565-37QC-R |
|---|---|
| Fabrikant | Microchip Technology |
| product categorie | Clock / Timing - Klokgeneratoren, PLL's, Frequentie Synthesizers |
| beschikbare kwaliteit | 182300 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC CLK 120-320MHZ LVCMOS |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL565-37QC-R.pdf |
| Onderdeel nummer | PL565-37QC-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Discontinued at Digi-Key |
| Type | - |
| PLL | No |
| Invoer | Crystal |
| uitgang | LVCMOS |
| Aantal circuits | 1 |
| Ratio - Input: Output | 1:1 |
| Differentieel - Ingang: uitgang | No/No |
| Frequentie - Max | 250MHz |
| Divider / Multiplier | No/Yes |
| Voltage - Levering | 2.97 V ~ 3.63 V |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Apparaatpakket leverancier | 16-QFN (3x3) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL565-37QC-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL565-37QC-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL565-37QC-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL565-37QC-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Microchip Technology alle reeksen Clock / Timing - Klokgeneratoren, PLL's, Frequentie Synthesizers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Microchip Technology en Clock / Timing - Klokgeneratoren, PLL's, Frequentie Synthesizers van ons. Zoals ATF1508AS-10QC100, ATF1508AS-10QC160, ATF1508ASL-20AC100, ATF1508ASL-20JC84, ATF1508ASL-20QC100, ATF1508ASL-20QC160, ATF1508ASV-15AC100, ATF1508ASV-15JC84, ATF1508ASV-15QC100, ATF1508ASV-15QC160 MK2703BSLFTR, CDCEL913PWR, SI5351A-B-GM, TLC2932IPWR, DS1080LU+, CDCE925PWR, 502MLF, MC12093DR2G, LMX2485SQ/NOPB, CDCE949PWR.
Kopen Microchip Technology PL565-37QC-R bij ons, bespaar tijd en geld.