| Fabrikant Onderdeelnummer | PL9208T |
|---|---|
| Fabrikant | PulseR |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 162420 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IND PWR 10UH 3.6A SDRI10X4 PBC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PL9208T.pdf |
| Onderdeel nummer | PL9208T |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 10µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 3.6A |
| Huidig - Verzadiging | 4A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 35 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.201" (5.10mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PL9208T |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PL9208T, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PL9208T, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PL9208T, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van PulseR alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van PulseR en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals P0473NLT, P0353NLT, 23Z104SMNLT, P0422NLT, PE-53913NLT, PA2748NL, P0351NLT, PE-68624NLT, P0420NLT, PA2754NL DRA73-470-R, HCM0703-3R3-R, HCM0703-8R2-R, HCM0703-100-R, HCM0703-R22-R, CDEP147NP-7R7MC-95, CDEP147NP-6R1MC-95, PA2607.211NLT, CDEP147NP-4R7MC-95, CDEP147NP-120MC-125.
Kopen PulseR PL9208T bij ons, bespaar tijd en geld.