| Fabrikant Onderdeelnummer | PLA143 |
|---|---|
| Fabrikant | IXYS Integrated Circuits Division |
| product categorie | Halfgeleiderrelais |
| beschikbare kwaliteit | 105460 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-600V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PLA143.pdf |
| Onderdeel nummer | PLA143 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Montage type | Through Hole |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Uitgangstype | AC, DC |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Voltage - laden | 0V ~ 600V |
| Belastingsstroom | 100mA |
| Weerstandsweerstand (max) | 50 Ohms |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Pakket / koffer | 6-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 6-DIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PLA143 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PLA143, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PLA143, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PLA143, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van IXYS Integrated Circuits Division alle reeksen Halfgeleiderrelais componenten. U kunt ook andere delen kopen van IXYS Integrated Circuits Division en Halfgeleiderrelais van ons. Zoals LDA111STR, LDA101STR, CPC1303GRTR, LIA130STR, CPC1001N, LDA110STR, CPC1303G, CPC1303GR, CPC1301GR, LDA111S EL240A10-24, G3S-201PL-PD-US DC24, G3NE-220T-US DC12, EL240A10R-24, EL240A20-24, G3NA-205B-AC100-120, 2967992, EL240A20R-05, CL240D10R, DC60SA5.
Kopen IXYS Integrated Circuits Division PLA143 bij ons, bespaar tijd en geld.