| Fabrikant Onderdeelnummer | PLA160STR |
|---|---|
| Fabrikant | IXYS Integrated Circuits Division |
| product categorie | Halfgeleiderrelais |
| beschikbare kwaliteit | 112350 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SSR RELAY SPST-NO 50MA 0-300V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PLA160STR.pdf |
| Onderdeel nummer | PLA160STR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Montage type | Surface Mount |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Uitgangstype | AC, DC |
| Voltage - Input | 2.4VDC |
| Voltage - laden | 0V ~ 300V |
| Belastingsstroom | 50mA |
| Weerstandsweerstand (max) | 100 Ohms |
| Beëindigingsstijl | Gull Wing |
| Pakket / koffer | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 6-SMD |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PLA160STR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PLA160STR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PLA160STR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PLA160STR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van IXYS Integrated Circuits Division alle reeksen Halfgeleiderrelais componenten. U kunt ook andere delen kopen van IXYS Integrated Circuits Division en Halfgeleiderrelais van ons. Zoals CPC3708ZTR, CPC3703C, CPC3701C, CPC3710C, CPC3714C, CPC3720C, CPC3730C, CPC5608N, CPC5608NTR, MX887DHTTR LCA710STR, TLP3407S(TP,E, LCB716STR, G3VM-61D1, G3VM-61B1, G3VM-61A1, PLB150STR, AQW210SZ, AQW214SX, G3VM-61E1.
Kopen IXYS Integrated Circuits Division PLA160STR bij ons, bespaar tijd en geld.