| Fabrikant Onderdeelnummer | PM-5R0H105-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 107650 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP 1F -20% +80% 5V T/H |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | PM-5R0H105-R.pdf |
| Onderdeel nummer | PM-5R0H105-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 1F |
| Tolerantie | -20%, +80% |
| Voltage - beoordeeld | 5V |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 200 mOhm |
| Levensduur @ Temp. | 1000 Hrs @ 60°C |
| Beëindiging | PC Pins |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Can, Horizontal |
| Lead Spacing | 0.465" (11.80mm) |
| Grootte / afmeting | 0.866" L x 0.681" W (22.00mm x 17.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.354" (9.00mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 60°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | PM-5R0H105-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor PM-5R0H105-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen PM-5R0H105-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen PM-5R0H105-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische dubbellaagse condensatoren (EDLC), supercondensatoren van ons. Zoals BSPD120600Y3P, BSPD200208Y1K, BSPD200240D1K, BSPD200480D1K, BSPD200480Y1K, BSPD200600D1K, BSPD200600Y1K, BSPD200208Y1P, BSPD200240D1P, BSPD200480D1P PM-5R0V105-R, SCCV40E506SRB, KR-5R5C105-R, EEC-HW0D506, HV1635-2R7356-R, EMHSR-0001C5-005R0, PB-5R0V104-R, DMT3N4R2U224M3DTA0, DMT334R2S474M3DTA0, DMF3Z5R5H474M3DTA0.
Kopen Eaton PM-5R0H105-R bij ons, bespaar tijd en geld.