| Fabrikant Onderdeelnummer | RBDJR1500J |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 34920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RBDJR1500J 25 PPM BULK |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RBDJR1500J.pdf |
| Onderdeel nummer | RBDJR1500J |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 150 mOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Metal Foil |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 1210 (3225 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 1210 |
| Grootte / afmeting | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RBDJR1500J |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RBDJR1500J, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RBDJR1500J, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RBDJR1500J, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals Y4942V0423BB0L, Y4943V0443BB0L, Y0114V0058DB9L, Y0114V0064FF9L, Y0865V0127FD9L, Y0865V0221FF0L, Y4485V0001BT0L, Y4485V0004BT0L, Y4485V0004BT0R, Y4485V0059BT0R CRCW0402330RJNEDC, RC0402FR-07261KL, RC0402FR-0797K6L, RC0402FR-0740R2L, RC0402FR-07121RL, RC0402FR-0754R9L, RC0402FR-072K43L, RC0402FR-07665RL, RMCF0805JT22R0, RMCF0805JT100R.
Kopen Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) RBDJR1500J bij ons, bespaar tijd en geld.