| Fabrikant Onderdeelnummer | RBHJR0100DL |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 173330 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RBHJR0100DL 25 PPM REELED |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RBHJR0100DL.pdf |
| Onderdeel nummer | RBHJR0100DL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 mOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 1.5W |
| Samenstelling | Metal Foil |
| Kenmerken | Current Sense |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -65°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Aantal beëindigingen | 4 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RBHJR0100DL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RBHJR0100DL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RBHJR0100DL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RBHJR0100DL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals Y4021200R000B0W, Y4021200R000B9R, Y40212K00000B0W, Y145514K0000B0W, Y145518K0000B0W, Y1172100R000B0R, Y1172100R000B9R, Y11721K00000B0R, Y11721K00000B0W, Y11721K00000B9R ERJ-1TNF9530U, ERA-6ARW682V, ERJ-1TNF4220U, ERA-6ARW752V, ERA-6ARW363V, ERJ-1TNF6342U, ERJ-1TNF1623U, ERJ-1TNF6813U, ERJ-6BWJR033V, ERJ-1TNF6341U.
Kopen Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group) RBHJR0100DL bij ons, bespaar tijd en geld.