| Fabrikant Onderdeelnummer | RF064PJ181CS |
|---|---|
| Fabrikant | Samsung Electro-Mechanics |
| product categorie | Weerstandsnetwerken, arrays |
| beschikbare kwaliteit | 155710 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RF064PJ181CS.pdf |
| Onderdeel nummer | RF064PJ181CS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Circuit Type | Isolated |
| Weerstand (ohms) | 180 |
| Tolerantie | ±5% |
| Aantal weerstanden | 4 |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Aantal pins | 8 |
| Vermogen per element | 31.25mW |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±200ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| toepassingen | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals |
| Apparaatpakket leverancier | 0603 |
| Grootte / afmeting | 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.013" (0.33mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RF064PJ181CS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RF064PJ181CS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RF064PJ181CS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RF064PJ181CS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Samsung Electro-Mechanics alle reeksen Weerstandsnetwerken, arrays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Samsung Electro-Mechanics en Weerstandsnetwerken, arrays van ons. Zoals CL05C150JB5NNND, CL05C221JB5NNND, CL10B104KA8NNND, CL10B104KA8NNNL, CL10B104KO8NNND, CL10B104KO8NNNL, CL10B104MO8NNND, CL03A104KP3NNND, CL05X105KQ5NNND, CL05B104KO5NNND CRA06S083330KJTA, CRA06S08339K0JTA, CRA06S08368R0JTA, EXB-V8V821JV, EXB-V8V822JV, YC164-JR-0751KL, EXB-34V473JV, CAY16-33R0F4LF, TC164-JR-07220RL, TC164-JR-0751KL.
Kopen Samsung Electro-Mechanics RF064PJ181CS bij ons, bespaar tijd en geld.