| Fabrikant Onderdeelnummer | RJS 3-R SHORT |
|---|---|
| Fabrikant | Bel Fuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 39060 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE BRD MNT 3A 600VAC RAD BEND |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RJS 3-R SHORT.pdf |
| Onderdeel nummer | RJS 3-R SHORT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Board Mount |
| Huidige score | 3A |
| Voltage Rating - AC | 600V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Slow |
| toepassingen | Telecom |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CE, CSA, cURus |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 100A |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial Bend Cylinder |
| Grootte / afmeting | 0.181" Dia x 0.760" L (4.60mm x 19.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RJS 3-R SHORT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RJS 3-R SHORT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RJS 3-R SHORT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RJS 3-R SHORT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Bel Fuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Bel Fuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals SMM 15, 0678H9250-02, 0678H9300-02, 0678H9400-02, 0678H9150-02, 5MF 700-R, 5SF 2.5-R, 5ET 1.6-R, 5SF 250-R, 5ET 2.5-R 004181411, 004181412, 004181413, 004181414, 0FLM01.8T, 004181301, 004181302, 004181303, 004181304, 004181305.
Kopen Bel Fuse Inc. RJS 3-R SHORT bij ons, bespaar tijd en geld.