| Fabrikant Onderdeelnummer | RMCP2010FT127K |
|---|---|
| Fabrikant | Stackpole Electronics Inc. |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 458676 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 127K OHM 1% 1W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RMCP2010FT127K.pdf |
| Onderdeel nummer | RMCP2010FT127K |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 127 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Automotive AEC-Q200 |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RMCP2010FT127K |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RMCP2010FT127K, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RMCP2010FT127K, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RMCP2010FT127K, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Stackpole Electronics Inc. alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Stackpole Electronics Inc. en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RNCF1206DTC226R, RNCF1206DTC24R9, RNCF1206DTC24K9, RNCF1206DTC267R, RNCF1206DTC28R0, RNCF1206DTC3K16, RNCF1206DTC3K32, RNCF1206DTC3K40, RNCF1206DTC3K65, RNCF1206DTC30K1 ERJ-U6SJR18V, ERJ-12SF26R1U, CPF0805B1K0E, ERJ-12SF5621U, ERJ-12SF3010U, ERJ-12SF2610U, ERJ-12SF2370U, ERJ-12SF6193U, ERA-1AEB152C, ERJ-12SF42R2U.
Kopen Stackpole Electronics Inc. RMCP2010FT127K bij ons, bespaar tijd en geld.