| Fabrikant Onderdeelnummer | RT2010FKE07340RL |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 62610 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 340 OHM 1% 1/2W 2010 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | RT2010FKE07340RL.pdf |
| Onderdeel nummer | RT2010FKE07340RL |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 340 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 2010 (5025 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 2010 |
| Grootte / afmeting | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | RT2010FKE07340RL |
QY Componenten hebben de beste prijs voor RT2010FKE07340RL, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen RT2010FKE07340RL, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen RT2010FKE07340RL, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals MMF25SFRE110R, MMF25SFRE61K9, MMF25SFRE270R, MMF25SFRE24K, MMF25SFRE22K, MMF25SFRE332K, RT0805FRE075R1L, RT0805FRE075R23L, RT0805FRE075R36L, RT0805FRE075R62L RT0603DRE07270KL, RT0603DRE07274KL, RT0603DRE07274RL, RT0603DRE0727R4L, RT0603DRE0727RL, RT0603DRE07280RL, RT0603DRE07287KL, RT0603DRE07287RL, RT0603DRE0728R7L, RT0603DRE0728RL.
Kopen Yageo RT2010FKE07340RL bij ons, bespaar tijd en geld.