| Fabrikant Onderdeelnummer | S3-2K2J8 |
|---|---|
| Fabrikant | Riedon |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 20750 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 2.2K OHM 5% 3W 6327 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | S3-2K2J8.pdf |
| Onderdeel nummer | S3-2K2J8 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2.2 kOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 6327 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.268" (6.80mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | S3-2K2J8 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor S3-2K2J8, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen S3-2K2J8, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen S3-2K2J8, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Riedon alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Riedon en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals PCR1206-4R7J1, PCR1206-4K7J1, CSR1206-0R01F1, CSR25120R025F, CSR2512A0R007F, S4-470RF1, S4-15KF1, PFS35-0R01J1, PFS35-50RF1, PFS35-20RF1 RQ73C1E287RBTD, RQ73C1E294RBTD, RQ73C1E301RBTD, RQ73C1E309RBTD, RQ73C1E316RBTD, RQ73C1E324RBTD, RQ73C1E332RBTD, RQ73C1E2K87BTD, RQ73C1E2K94BTD, RQ73C1E3K01BTD.
Kopen Riedon S3-2K2J8 bij ons, bespaar tijd en geld.