| Fabrikant Onderdeelnummer | S3-470RF1 |
|---|---|
| Fabrikant | Riedon |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 91620 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 470 OHM 1% 3W 6327 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | S3-470RF1.pdf |
| Onderdeel nummer | S3-470RF1 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 470 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | 6327 J-Lead |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.268" (6.80mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | S3-470RF1 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor S3-470RF1, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen S3-470RF1, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen S3-470RF1, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Riedon alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Riedon en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CSR1206-0R001F1, CSR2512C0R0005F, CSR2512C0R001F, CSR2512C0R002F, ASC0402-1KF1, ASC0402-100KF1, ASC0603-10KF1, S4-10RF1, PFS35-0R02J1, FPS2B-1RF1 RCS2012F5R90CS, RCS2012F6040CS, RCS2012F6041CS, RCS2012F6042CS, RCS2012F6043CS, RCS2012F6044CS, RCS2012F60R4CS, RCS2012F6190CS, RCS2012F6191CS, RCS2012F6192CS.
Kopen Riedon S3-470RF1 bij ons, bespaar tijd en geld.