| Fabrikant Onderdeelnummer | SC31-101 |
|---|---|
| Fabrikant | Signal Transformer |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 96030 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 100UH 250MA 3.4 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SC31-101.pdf |
| Onderdeel nummer | SC31-101 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 100µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 250mA |
| Huidig - Verzadiging | 100mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 3.4 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.150" L x 0.130" W (3.80mm x 3.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SC31-101 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SC31-101, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SC31-101, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SC31-101, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Signal Transformer alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Signal Transformer en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals SST 1, SST 7, SST 375, SST 2, SST 3, SST 5, SST 500, SST 1.5, RST 1-BULK, RST 5-BULK PM1008-3R3K-RC, VLS2010ET-100M, VLS2010ET-1R0N, VLS2012ET-100M, NRH3010T2R2MNV, VLS2010ET-3R3M, VLS2010ET-6R8M, VLS2012ET-220M, VLS2012ET-4R7M, VLS2012ET-R68N.
Kopen Signal Transformer SC31-101 bij ons, bespaar tijd en geld.