| Fabrikant Onderdeelnummer | SC511MF-680 |
|---|---|
| Fabrikant | Signal Transformer |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 144720 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 68UH 370MA 1.64 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SC511MF-680.pdf |
| Onderdeel nummer | SC511MF-680 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | - |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 68µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 370mA |
| Huidig - Verzadiging | 150mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.64 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.051" (1.30mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SC511MF-680 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SC511MF-680, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SC511MF-680, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SC511MF-680, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Signal Transformer alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Signal Transformer en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals SSQ 250/5K, SSQ 3 /5K, SSQ 3.5/5K, SSQ 315/5K, SSQ 375/5K, SSQ 4/5K, SSQ 400/5K, SSQ 5/5K, SSQ 500/5K, SSQ 6.3/5K ASPI-0403S-220M-T, SRU1038-221Y, ASPI-8040S-750M-T, ASPI-8040S-680M-T, ASPI-0530LR-1R5M-T2, MPLC0730L2R2, CDRH2D11NP-100NC, CR75NP-221KC, VLF3014AT-6R8MR72, ASPI-2512-2R2M-T2.
Kopen Signal Transformer SC511MF-680 bij ons, bespaar tijd en geld.