| Fabrikant Onderdeelnummer | SC75B-331 |
|---|---|
| Fabrikant | Signal Transformer |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 152170 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 330UH 520MA 1.26 OHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SC75B-331.pdf |
| Onderdeel nummer | SC75B-331 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 330µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 520mA |
| Huidig - Verzadiging | 400mA |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.26 Ohm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SC75B-331 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SC75B-331, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SC75B-331, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SC75B-331, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Signal Transformer alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Signal Transformer en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 0678H2000-02, 0678H2500-02, 0678H3150-02, 0678H4000-02, 0678H6300-02, 0678D0630-02, 0678D0800-02, 0678D1250-02, 0678D1600-02, 0678D2000-02 B82144F2223K000, FDSD0420D-R47M=P3, FDSD0420D-1R5M=P3, FDSD0420D-6R8M=P3, VLF4014ST-6R8M1R2, SRR0604-2R2ML, VLS4012ET-220M-CA, SRR0604-1R5ML, SRR0805-101K, SRR0604-2R5ML.
Kopen Signal Transformer SC75B-331 bij ons, bespaar tijd en geld.