| Fabrikant Onderdeelnummer | SCD722003 |
|---|---|
| Fabrikant | E Ink Corporation |
| product categorie | Weergavemodules - LCD, OLED-teken en numeriek |
| beschikbare kwaliteit | 48860 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DISPLAY14 BAR GAUGE |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SCD722003.pdf |
| Onderdeel nummer | SCD722003 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Aantal tekens | 14 |
| Weergaveformaat | 1 x 14 |
| Tekenformaat | - |
| Weergavetype | E-INK Segmented Display |
| Weergavemodus | Reflective |
| Tekengrootte | - |
| Overzicht L x B x H | 37.50mm x 8.50mm x 0.58mm |
| Weergavegebied | 3.00 mm L x 23.50 mm W |
| backlight | Without Backlight |
| Voltage - Levering | 5 V ~ 15 V |
| Dot grootte | - |
| Interface | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Tekst kleur | Black |
| Achtergrond kleur | White |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SCD722003 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SCD722003, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SCD722003, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SCD722003, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van E Ink Corporation alle reeksen Weergavemodules - LCD, OLED-teken en numeriek componenten. U kunt ook andere delen kopen van E Ink Corporation en Weergavemodules - LCD, OLED-teken en numeriek van ons. Zoals SCD722003, SCB721001, SC004221, SC009221 MDLS-16263-C-LV-G-LED01G-FFC, NHD-0420H1Z-FL-GBW-33V3, NHD-0420AZ-FL-YBW-33V3, NHD-0420H1Z-FSW-GBW-33V3, NHD-0420H1Z-FSW-GBW, NHD-0420AZ-FSW-GBW-33V3, NHD-0216K3Z-FL-GBW-V3, NHD-0216K3Z-NSW-BBW-V3, NHD-0216K3Z-FS(RGB)-FBW-V3, NHD-0216SZ-FL-YBW.
Kopen E Ink Corporation SCD722003 bij ons, bespaar tijd en geld.