| Fabrikant Onderdeelnummer | SCRN220R-F |
|---|---|
| Fabrikant | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| product categorie | Filmcondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 80870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP FILM 2UF 10% 600VPK SCREW |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SCRN220R-F.pdf |
| Onderdeel nummer | SCRN220R-F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 2µF |
| Tolerantie | ±10% |
| Voltage Rating - AC | 600Vpk |
| Voltage Rating - DC | - |
| Diëlektrisch materiaal | Paper, Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 80°C |
| Montage type | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Pakket / koffer | Radial, Can |
| Grootte / afmeting | 2.160" L x 1.310" W (54.86mm x 33.27mm), Lip |
| Hoogte - Zittend (Max) | 2.690" (68.33mm) |
| Beëindiging | Screw Terminals |
| Lead Spacing | 0.810" (20.57mm) |
| toepassingen | Commutation; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| ratings | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SCRN220R-F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SCRN220R-F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SCRN220R-F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SCRN220R-F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Cornell Dubilier Electronics (CDE) alle reeksen Filmcondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Cornell Dubilier Electronics (CDE) en Filmcondensatoren van ons. Zoals 184102K630RAA-F, 184102K630RAB-F, 184103J250RAA-F, 184103J250RAB-F, 184152K630RAA-F, 184152K630RAB-F, 184153K250RAA-F, 184153K250RAB-F, 184183K250RAA-F, 184183K250RAB-F C4AEJBW5450A3MJ, C4BSPBX4300ZBNJ, SMC16.5225J50C31TR24, B32678G3606K000, EZP-E50556MTA, FFB34D0686K--, B32524Q1686K000, MKP386M510160JT1, 32FD3702A-F, FFB54I0206K--.
Kopen Cornell Dubilier Electronics (CDE) SCRN220R-F bij ons, bespaar tijd en geld.