| Fabrikant Onderdeelnummer | SD14-470-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 134470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 47UH 525MA 905.5 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD14-470-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD14-470-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 47µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 525mA |
| Huidig - Verzadiging | 538mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 905.5 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD14-470-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD14-470-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD14-470-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD14-470-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals BSPD120240D3K, BSPD120480D3K, BSPD120480Y3K, BSPD120600D3K, BSPD120600Y3K, BSPD120208Y3P, BSPD120240D3P, BSPD120480D3P, BSPD120480Y3P, BSPD120600D3P AIAP-01-100K-T, AIAP-01-471K-T, AIAP-01-222K-T, ASMPH-0806-4R7M-T, AIAP-01-151K-T, SRN2010TA-220M, SRN3012TA-2R2M, SRN2010TA-2R2M, LQM18PN1R0NF0L, LQM31PN3R3M00L.
Kopen Eaton SD14-470-R bij ons, bespaar tijd en geld.