| Fabrikant Onderdeelnummer | SD14-820-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 140260 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 82UH 408MA 1.5 OHM SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD14-820-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD14-820-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 82µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 408mA |
| Huidig - Verzadiging | 407mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 1.5 Ohm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD14-820-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD14-820-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD14-820-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD14-820-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals BSPH2A60D60LV, BSPH2A48D48LV, BSPH2A150D150LV, BSPP3600YPV, BSPH2A230D230LV, BSPH2A24D24LVR, BSPH2A48D48LVR, BSPH2A60D60LVR, BSPH2A150D150LVR, BSPP31000YPV LQW15AN3N4C10D, LQW18AN5N6D10D, LQP03HQ1N9B02D, 36401E27NGTDF, MLF2012E120KT000, MLF2012C180KT000, CIGT252012LM1R0MNE, MLZ2012M2R2HTD25, LBM2016T100J, MLF2012K390KT000.
Kopen Eaton SD14-820-R bij ons, bespaar tijd en geld.