| Fabrikant Onderdeelnummer | SD18-220-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 141390 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 22UH 876MA 336.6 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD18-220-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD18-220-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 22µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 876mA |
| Huidig - Verzadiging | 689mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 336.6 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD18-220-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD18-220-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD18-220-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD18-220-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals KTK-3, FWC-16A10F, FWC-20A10F, FWC-10A10F, FWC-6A10F, KTK-20, KTK-25, KTK-4, KTK-8, JJS-30 IM02RUR68K, IM02RUR82J, IM02RUR82K, IM02SH100F, IM02SH100G, IM02SH100J, IM02SH100K, IM02SH101J, IM02SH101K, IM02SH102J.
Kopen Eaton SD18-220-R bij ons, bespaar tijd en geld.