| Fabrikant Onderdeelnummer | SD3814-1R5-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 128820 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 1.5UH 1.76A 51 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD3814-1R5-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD3814-1R5-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 1.5µH |
| Tolerantie | ±15% |
| Huidige score | 1.76A |
| Huidig - Verzadiging | 2.35A |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 51 mOhm |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD3814-1R5-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD3814-1R5-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD3814-1R5-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD3814-1R5-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals BSPD400480D1K, BSPD400480Y1K, BSPD400600D1K, BSPD400600Y1K, BSPD400208Y1P, BSPD400240D1P, BSPD400480D1P, BSPD400480Y1P, BSPD400600D1P, BSPD400600Y1P B82477G4682M000, B82477G4472M000, PA2607.231NLT, PA5006.102NLT, PA5007.332NLT, IFLR5151HZERR21M01, IFLR5151HZERR44M01, PA4346.332ANLT, PA4346.103ANLT, PA4343.223ANLT.
Kopen Eaton SD3814-1R5-R bij ons, bespaar tijd en geld.