| Fabrikant Onderdeelnummer | SD6030-101-R |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 104950 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 94.4UH 760MA 520 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | SD6030-101-R.pdf |
| Onderdeel nummer | SD6030-101-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | Ferrite |
| Inductie | 94.4µH |
| Tolerantie | ±30% |
| Huidige score | 760mA |
| Huidig - Verzadiging | 420mA |
| afscherming | Shielded |
| DC Resistance (DCR) | 520 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | SD6030-101-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor SD6030-101-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen SD6030-101-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen SD6030-101-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals BK/CB181F-80, BK/CB181F-40, CB285F-110, CB181P-150, CB285F-100, CB285F-120, CB285F-150, CB285F-30, CB285F-40, CB285F-50 MLZ2012M6R8WT000, MLZ2012M220WT000, ATFC-0201-1N0B-T, B78108T1104K000, B78108T1152K000, AISC-1008F-3R3K-T (2K/REEL), PA4334.273NLT, PE-1008CD821JTT, PE-0805CM821JTT, PE-0603CD151JTT.
Kopen Eaton SD6030-101-R bij ons, bespaar tijd en geld.